LŠ i LE

LIGA  ŠAMPIONA / EVROPE   2019/20.

Liga Prvaka – Kvalifikacije, 1/8 – finale

Datum
Događaj
Tip Kvota
16.07. 17:00 Shkendija – Nomme ug 3+ 1,45
16.07. 19:30 Saburtalo – Sheriff Tiraspol ki 2 2,25
16.07. 20:00 Hb Torshavn – Helsinki ki 2 1,70
16.07. 20:00 Valletta – Dudelange w 2 1,82
16.07. 20:45 Feronikeli – TNS ug 3+ 1,80
16.07. 20:45 Crvena Zvezda – Suduva ug 3+ 1,45
17.07. 18:30 Riga – Dundalk ds X2 1,51
17.07. 19:00 AIK – Ararat A. ug 3+ 1,45
17.07. 19:00 Qarabag – Partizani ki 1 1,33
17.07. 19:00 Rosenborg – Linfield ug 3+ 1,40
17.07. 19:30 Ludogorets – Ferencvaros tgg gg3+ 2,40
17.07. 20:00 Cluj – Astana ki 1 1,90
17.07. 20:00 Piast Gliwice – Bate Borisov ds X2 1,81
17.07. 20:15 Maribor – Valur ki 1 1,38
17.07. 20:15 Sutjeska – Slovan B. tgg gg 1,95
17.07. 20:45 Celtic – Sarajevo ug 3+ 1,40


Liga Evrope – Kvalifikacije, 1/8 – finale

Datum
Događaj
Tip Kvota
16.07. 17:00 Banants – Cukaricki ds 1X 1,90
16.07. 19:00 Ki Klaksvik – Riteriai ds 1X 1,39
16.07. 20:30 OFK Titograd – CSKA Sofia tgg gg 1,87
17.07. 18:00 Chikhura – Fola Esch ki 1 1,75
18.07. 14:00 Tobol Kostanay – Jeunesse Esch ki 1 1,33
18.07. 16:30 Makedonija GP – Alashkert ug 3+ 1,95
18.07. 16:30 Kairat Almaty – Siroki Brijeg ki 1 1,70
18.07. 17:00 Teuta – Ventspils ug 3+ 1,80
18.07. 17:30 Inter Turku – Brondby ug 3+ 1,60
18.07. 18:00 RoPS – Aberdeen ds X2 1,23
18.07. 18:00 CS Universitatea – Sebail ki 1 1,28
18.07. 18:00 Rigas – Olimpija ug 3+ 1,60
18.07. 18:00 Levadia Tallinn – Stjarnan ds 1X 1,29
18.07. 18:30 Levski Sofia – Ruzomberok ug 3+ 2,15
18.07. 18:30 Dinamo Minsk – Liepaja ki 1 1,40
18.07. 19:00 Cracovia K. – Dac Streda ds 1X 1,26
18.07. 19:00 Apollon Lim. – Kaunas Zalgiris ug 3+ 1,55
18.07. 19:00 Vaduz – Breidablik ds 1X 1,21
18.07. 19:00 Zalgiris – Honved ds 1X 1,33
18.07. 19:00 Milsami Ursidos – FCSB ki 2 1,25
18.07. 19:00 Zrinjski – Academia P. ki 1 1,62
18.07. 19:00 Neftchi – Speranta N. ug 3+ 1,50
18.07. 19:00 Petrocub – AEK Larnaca ds X2 1,26
18.07. 19:00 Haugesund – Cliftonvile ki 1 1,28
18.07. 19:00 Torpedo Kutaisi – Ordabasy S. ds X2 1,26
18.07. 19:30 Progres N. – Cork City ug 3+ 2,05
18.07. 19:30 Hapoel B.S. – Laci ki 1 1,35
18.07. 19:30 Engordany – Dinamo Tibilisi ug 3+ 1,30
18.07. 20:00 Mura – Maccabi Haifa ds 1X 1,43
18.07. 20:00 Videoton – Zeta ug 3+ 1,20
18.07. 20:00 Norrkoping – St.Patrick’s ki 1 1,25
18.07. 20:00 B-36 Torshavn – Crusaders ug 3+ 1,80
18.07. 20:00 Hajduk – Gzira ug 3+ 1,30
18.07. 20:00 Kukesi – Debrecen ug 3+ 1,85
18.07. 20:00 Hibernians – Shakhtyor ds 1X 1,72
18.07. 20:30 Vitebsk – Kups ds 1X 1,24
18.07. 20:30 Shkupi – Pyunik ds 1X 1,35
18.07. 20:45 Trnava – Radnik B. ki 1 1,60
18.07. 20:45 Ballymena Utd – Malmo ug 3+ 1,20
18.07. 20:45 Domzale – Balzan ki 1 1,25
18.07. 20:45 Buducnost – Trans Narva ki 1 1,20
18.07. 20:45 Rangers – St Joseph’s dp 1-1 1,35
18.07. 20:45 Radnicki N. – Flora ki 2 1,50
18.07. 21:00 Legia – College Europe dp 1-1 1,52
18.07. 21:00 KR Reykjavik – Molde ug 3+ 1,50
18.07. 21:00 Shamrock – Brann ug 3+ 1,90

 Učestvovanje u igrama na sreću nije dozvoljeno maloletnim licima.



Ostavite odgovor