LŠ i LE

LIGA  ŠAMPIONA  2020/2021.

Liga Prvaka – Kvalifikacije – četvrt finala

Utorak  27.07.2021.   Druga utakmica

VREMEDOGAĐAJTIPKVOTA
27.07. 18:00Flora – Legiaug 3+2,00
27.07. 18:00 Helsinki – MalmoGG1,70
27.07. 18:00 Omonia – Dinamo Z.ds X21,39
27.07. 19:00 Zalgiris – Ferencvarosug 3+1,65
28.07. 19:00 Neftchi – Olympiakosds X21,31
28.07. 19:00 Sheriff Tiraspol – Alashkertki 11,50
28.07. 19:30 Cluj – Lincoln RIug 3+1,50
28.07. 19:45 Midtjylland – Celticug 3+1,90
28.07. 20:00 Galatasaray – PSVgg3+1,80
28.07. 20:00 Ludogorets – Muraki 11,45
28.07. 20:15 Young Boys – Slovan B.ki 11,45
28.07. 20:30 Crvena Zvezda – Kairat Almatyki 11,50
28.07. 20:30 Sparta Praha – Rapidug 3+1,50

LIGA  EVROPE  2020/2021.

Liga Evrope – Playoff – četvrt finale

Četvrtak  29.07.2021.    Druga utakmica

VREMEDOGAĐAJTIPKVOTA
27.07. 17:45Inter Escaldes – Teutads X21,33
27.07. 20:00Buducnost – Hb Torshavnki 11,75
29.07. 16:00Karagandy – FCSBki 21,58
29.07. 16:00 Liepaja – CSKA Sofiads X21,28
29.07. 17:00 Tobol Kostanay – Hajdukds X21,32
29.07. 18:00 Birkirkara – Olimpijads X21,24
29.07. 18:00 Bodo – Valurug 3+1,45
29.07. 18:00 Dinamo brest – Plzenug 3+1,60
29.07. 18:00 Honka – Domzaleug 3+2,00
29.07. 18:00 Keshia – Sochiug 2-32,00
29.07. 18:00 Sumqayit – Cukarickids X21,24
29.07. 18:00 Vaduz – UjpestGG1,73
29.07. 18:00 Vorskla Poltava – Kupsug 2-31,95
29.07. 18:30 Hacken – AberdeenGG1,65
29.07. 18:30 Levadia Tallinn – Dundalkug 3+1,60
29.07. 18:30 Santa Coloma – Hibernianki 21,38
29.07. 18:30 Sepsi – Trnavaug 2-31,95
29.07. 18:45 Zilina – Apollon Lim.ds 1X1,33
29.07. 19:00Aarhus – Larneki 11,30
29.07. 19:00 Bate Borisov – Dinamo Batumiki 11,70
29.07. 19:00 Hapoel B.S. – Arda K.ki 11,57
29.07. 19:00 MS Ashdod – Qarabagds X21,30
29.07. 19:00 Maccabi haifa – Dinamo Tibilisiki 11,43
29.07. 19:00 Milsami Ursidos – Elfsborgug 2-32,10
29.07. 19:00 Rakow – Suduvaki 11,33
29.07. 19:00 Rosenborg – HofnarfjordurGG1,80
29.07. 19:00 Sivasspor – Petrocubki 11,30
29.07. 19:00 Slovacko – Lokomotiv Plovdivug 2-31,95
29.07. 19:00 Torpedo Zhodino – Copenhagenki 21,60
29.07. 19:00 Valerenga – Gentug 3+1,55
29.07. 19:15 TNS – Kaunas Zalgirisug 3+1,65
29.07. 19:30 Fola Esch – Sh.Soligorskug 3+1,65
29.07. 19:30 Maccabi T.A. – Sutjeskaki 11,35
29.07. 20:00 AEK – Velez Mostarki 11,25
29.07. 20:00 Borac B. – linfieldki 11,47
29.07. 20:00 Connah’s QN – Prishtinaug 3+1,70
29.07. 20:00 Feyenoord – Drita Gjilanug 3+1,35
29.07. 20:00 Partizani – Baselug 3+1,65
29.07. 20:00 Puskas – Rigaski 11,45
29.07. 20:00 Rijeka – Gziraki 11,20
29.07. 20:00 Shkendija – Rigads 1X1,28
29.07. 20:00 Slask – Ararat Y.ki 11,65
29.07. 20:00 Vojvodina – Paneveziski 11,50
29.07. 20:30 Aris – Astanaki 11,65
29.07. 20:30 CS Universitatea – Laciki 11,40
29.07. 20:30 Servete – Moldeug 3+1,60
29.07. 20:45 Bohemians D. – Dudelangeug 3+1,85
29.07. 20:45 Dac Streda – Partizands X21,32
29.07. 20:45 Maribor – Hammarby TFFug 3+1,65
29.07. 21:00 Breidablik – Austria Viennaug 3+1,80

Ostavite odgovor